Toplantı Yönetimi

Anasayfa » Toplantı Yönetimi
share on facebook  tweet  share on google  print  

Toplantı Yönetimi

 

 

TOPLANTI YÖNETİMİ VE KOLAYLAŞTIRMA 

"Toplantılar paradan daha değerlidir, onları akıllı harcayın"  
 Thomas Murphy                     

Bu konuda verdiğimiz hizmetler:

1-Toplantı Yönetim Teknikleri ve Kolaylaştırma Seminerleri: 

Bu programda katılımcılara grup tartışmalarını yönetme, grup dinamikleri ve grup süreçleri, örnekler üzerinden aktif katılım teknikleri kullanılarak aktarılmaktadır.

2- Kurumsal Toplantılarınızın Yönetimi ve Moderasyonu Lütfen başlığın üzerini tıklayınız.

Şirketlerde çeşitli maksatlarla düzenlenen (yönetim toplantıları, strateji geliştirme, proje geliştirme, planlama, karar alma, bir sorun çözme gibi) geniş katılımlı toplantılarınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılardan istenen verimin alınabilmesi için danışmanlarımız yapılandırılmış toplantı metodolojilerini uygulamaktadırlar.

3- Geniş Katılımlı Toplantılar

Özellikle değişim projelerinde geniş paydaş gruplarının katılımı ile gerçekleştirdiğimiz toplantılardır. Bu toplantılarda Açık Alan Teknolojisi, Olumlu Sorgulama, World Café ve Gelecek Arama isimli teknikleri uygulamaktayız.

Toplantı yönetiminde kurumlara sağladığımız fayda, tüm paydaşların karar sürecine katılımını, yapılandırılmış bir sürecin etkisi ile karar sürecine daha hızlı ulaşılmasını sağlamak ve bu sayede toplantı ve organizasyonların verimliliğini artırmaktır.

Toplantı yönetimi kolaylaştırma hizmetlerimiz, az sayılı katılımcı toplantılardan birkaç yüz kişilik organizasyonlara kadar verilebilmektedir. Toplantı ve organizasyonların süreleri, katılımcı sayısına ve organizasyonun amacına bağlı olarak bir saatten başlayıp birkaç güne kadar çıkabilmektedir.

Toplantı fasilitatörlerimiz, Change Facilitation (www.change-facilitation.org)  tarafında eğitilen, profesyonel yaşam, yöneticilik ve eğitmenlik tecrübesine sahip kişilerdir.

Okumak İçin:

Amerikan ve Türk Kültürüne Göre Toplantı Farklılıkları

Toplantı Yönetiminin Önemi

Toplantılar Bedava mı?